Yhteystiedot


Porin Yleisurheilu ry:n toimisto on Porin urheilutalolla. Toimistolla ei kuitenkaan ole säännöllisesti henkilökuntaa, eikä sinne ole postin kantoa. Yhteystiedot seuran toimihenkilöihin löydät alta. 

Image

PostiOsoite


Porin Yleisurheilu Ry PorY
Heidi Seppälä
Hopeatäplänkatu 7
28220 Pori

Laskut ja kulukorvaukset


Porin Yleisurheilu Ry PorY
Hopeatäplänkatu 7
28220 Pori

Heidi Seppälä
050 3548482

sihteeri.porinyu@gmail.com

Verkkolaskut


Porin Yleisurheilu PorY Ry
OVT-tunnus: 003714815120
Operaattori: OKOYFIHH

Y-tunnus 1481512-0

Porin Yleisurheilun johtokunta


Puheenjohtaja
Kai Koski
050 4372312
kai.koski@veho.fi

Sihteeri, talous
Heidi Seppälä
050 3548482
sihteeri.porinyu@gmail.com

Varapuheenjohtaja
Seija Uusiniemi-Heino
050 492 5172
seija.uusiniemi-heino@netti.fi

Tuet
Inka Keskitalo
inka.keskitalo@pori.fi

Valmennusvastaava nuoret, Some
Kaisa Ihamäki
040 707 4191
ihamaki.kaisa@gmail.com

Kilpailuvastaava
Harri Paattiniemi
hapa92@outlook.com

Valmennusvastaava
Jussi Ihamäki
040 960 1988
jussi.ihamaki@gmail.com

Kesätyövastaava
Timo Laurila
timo.laurila@satepa.fi

Varustevastaava
Tanja Palmroth
palmroth.tanja@gmail.com

Talkoovastaava
Päivi Peltomäki
peltomaki.paivi@gmail.com

Jäsen
Riitta Farm
050 5712955
riitta.farm@luukku.com